HLIVA USTRICOVÁ 120 toboliek AKTIVÁCIA IMUNITY - EXTRA VEĽKÉ BALENIE

HLIVA USTRICOVÁ 120 toboliek AKTIVÁCIA IMUNITY - EXTRA VEĽKÉ BALENIE

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 16,32€ Bez DPH: 13,60€
Popis

HLIVA USTRICOVÁ

120 toboliek pre ľahké užívanie

HLIVA USTRICOVÁ (Pleurotus ostreatus) je huba, ktorá z kmeňov stromov čerpá pre seba množstvo zdraviu prospešných látok. Hliva preto patrí medzi jedlé huby s vysokou nutričnou hodnotou.
Hliva obsahuje  veľa vlákniny, esenciálne aminokyseliny, vitamíny B1, B2, B3, B5, B7 a vitamínC. obsahuje aj minerálne látky: vápnik, železo, magnézium, fosfor, draslík, selén, zinok, meĎ chróm a sodík.
Okrem toho obsahuje široké spektrum vzácnych látok ako glukány, glykoproteíny, ostreolyzín a množstvo enzýmov..

Hliva však obsahuje tiež polysacharid beta D - glukán a príve ten je veľmi zaujímavý z hľadiska prevencie a liečby rôznych ochorení.

Čo je BETA glucan?

Beta glucan je zložený cukor (polysacharid).
Jeho jediným stavebným prvkom je glukóza (jednoduchý cukor).
Glukózové jednotky sú viazané vo veľkých molekulách a to tak, že výsledkom nie je sladký cukor, ktorý poskytuje energiu pre svalovú aktivitu, ale dodáva "energiu" pre aktivitu imunitných buniek.

 

BETA - D- GLUKÁN  zmierňuje zápaly, znižuje oxidačný stres, skrášľuje pleť a postavu, chráni srdce a cievy a prispieva k normálnej imunite.
Beta glucan pomáha aj v terapii viacerých typov rakoviny. 

Beta glucan je vhodné užívať pre lepšiu ochranu počas obdobia s vyššou frekvenciou infekčných chorôb, pri strese alebo vysokej psychickej či fyzickej záťaži.
Je taktiež vhodný pre deti, ktorých imunitný systém ešte len postupne vyzrieva.
Zároveň je vhodný pre dospelých, ktorí sú  v strese, ale aj pre starších, u ktorých imunita už nie je až natoľko výkonná.

 
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +