ŠKRABKA NA JAZYK - NEREZ

ŠKRABKA NA JAZYK - NEREZ

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 3,84€ Bez DPH: 3,20€
Popis
Škrabka na jazyk z kvalitného nerezu účinne odstraňuje povlak na jazyku a je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o ústnu dutinu.
Pravidelným používaním dochádza k zníženiu výskytu baktérii a toxínov v ústach a tým aj k odstráneniu nepríjemného zápachu z úst.

Použitie: Čistenie vykonávajte ráno hneď po prebudení, ešte pred umytím zubov. Jemne prejdite zaguľateným koncom škrabky po jazyku od koreňa k špičke, opakujte 5-7 krát. Škrabku omyte vodou a dôkladne osušte.

Podľa starých lekárskych spisov odstraňovanie povlaku na jazyku patrí k dennej hygiene ako napríklad čistenie zubov. Povlak na jazyku signalizuje prítomnosť toxínov v tele. Ak ich z jazyka neodstránime, prehltnutím sa vracajú späť do tráviaceho systému a začnú spôsobovať po určitom čase problémy. Toxíny poskytujú vhodné podmienky pre bakteriálne a kvasinkové ochorenia v tráviacom ústrojenstve a v dutine ústnej.

Jedná se o kvalitnú nerezovú škrabku na jazyk na celý život. Nevyplatí se šetriť a kupovať lacné umelohmotné náhrady.
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.