KOZIE MLIEKO 400g

KOZIE MLIEKO 400g

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 14,94€ Bez DPH: 12,45€
Popis

Kozie mlieko Golden Goat je významný nápoj s obsahom mnohých prospešných látok. Má vynikajúcu stráviteľnosť, čo robí z tohto nápoja skvelú voľbu pre deti, ľudí s ťažkosťami trávenia, či ľudí v rekonvalescencii.

Dobrá stráviteľnosť kozieho mlieka Golden Goat je spôsobená inou stavbou kazeínu ako u kravského mlieka. Predovšetkým pre deti, ktoré majú ťažkosti so stráviteľnosťou kravského mlieka, je kozie mlieko Golden Goat oveľa jemnejšou alternatívou.

Kozie mlieko obsahuje minerálne soli vápnika, sodíka, horčíka, draslíka, fosforu, soli stopových prvkov: medi, zinku, mangánu, titánu, chrómu a kobaltu a rad vitamínov: A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovú.
Obsahuje nižší obsah železa, kobaltu, vitamínu B12 a kyseliny listovej ako kravské mlieko. Naopak, obsahuje viac fosforu, vápnika, vitamínu D a riboflavínu. Výhodou kozieho mlieka Golden Goat je i nižší obsah sodíka.

Množstvo bielkovín je síce vyššie ako v kravskom mlieku, dôležitý je však rozdiel v ich zložení. A to je predpokladaný dôvod, prečo organizmus niektorých ľudí znáša kozie mlieko Golden Goat oveľa lepšie ako kravské mlieko. Lepšia stráviteľnosť kozieho mlieka Golden Goat je spôsobená zložením a rozmermi tukových častíc, ktoré sú rozptýlené v malých guľôčkach (podobne ako je tomu u materského mlieka).

400 g = 4 litre kozieho mlieka

 

Zo sušeného kozieho mlieka Golden Goat si pripravíte iba toľko nápoja, koľko naozaj potrebujete. Kozie mlieko Golden Goat možete použiť na prípravu rôznych nápojov ako je biela káva, kakao, chutné mliečne nápoje a kokteily, instantné čokoládové nápoje, na dochutenie kávy alebo čaju. Taktiež je vhodné na prípravu chutných raňajok s cereáliami. Pri varení ho môžete použiť k príprave polievok, omáčok, pudingov a kaší. Pri pečení ako surovinu do cesta a plniek.

Návod na prípravu

250 ml nápoja = 20 g prášku (2 polievkové lyžice). Zalejte 20 g prášku (2 polievkové lyžice) teplou alebo studenou vodou a zamiešajte. Pri príprave studeného nápoja je vhodné použiť mixér alebo šejker.

Zloženie Kozie mlieko Golden Goat:

100% sušené kozie plnotučné mlieko 

  • významný nápoj s obsahom mnohých zdraviu prospešných látok
  • nižší obsah sodíka (oproti kravskému mlieku)
  • vyšší obsah fosforu, vápnika, vitamínu D a riboflavínu (oproti kravskému mlieku)
  • lepšie zloženie a rozmery tukových častíc bielkovín, čo je dôvod pre lepšiu znášanlivosť u citlivých ľudí na kravskú bielkovinu
  • vhodné pre ľudí s ťažkosťami trávenia, ľudí v rekonvalescencii a deti

 

Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.