RYBÍ OLEJ s prírodným vitamínom E OMEGA -3 HP TokoMax orange 270 ml

RYBÍ OLEJ s prírodným vitamínom E OMEGA -3 HP TokoMax orange 270 ml

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 25,80€ Bez DPH: 21,50€
2 ks a viac - 24,80€
3 ks a viac - 23,70€
Popis
Vysoko purifikovaný rybí olej je excelentným zdrojom omega-3 mastných kyselín a prírodného vitamínu E úplného spektra.

Množstevné zľavy!! 

Medzi najbohatšie prírodné zdroje vitamínu E patrí palmový olej. Obsahuje prevahu - až 70% TOKOTRIENOLOV  s 30% TOKOFEROLOV.

TOKOTRIENOLY - sú zložkou prírodného vitamínu E. Rastlinné tokotrienoly majú nezastupiteľné účinky na zdravie mozgu,
srdca a pečene.
Tokotrienoly významne redukujú tvorbu jazvovitého tkaniva v mozgu, ktoré vzniká často po prekonaní mozgovej porážky následkom akútneho nedostatku kyslíka.
Plakovité tkanivo vzniká tiež pri Alzheimerovej stareckej demencii a demenciách iného pôvodu. Prejavom plakov býva narušenie kognitívnych funkcií, strata krátkodobej pamäti, poruchy orientácie v priestore a čase, tiež poruchy reči.
TOKOTRIENOLY sú jednou z najmocnejších zbraní v boji proti stareckej demencii a ochoreniam mozgu.


TOKOTRIENOLY zvyšujú HUSTOTU VLASOV a zabraňujú ich vypadávaniu.
Vitamín E poskytuje antioxidačnú ochranu
, ktorá je kľúčová pri prevencii odumierania vlasových folikulov.
TOKOTRIENOLY - nenásytené formy vitamínu E majú v porovnaní s tokoferolmi až 60 -krát vyšší antioxidačný potenciál. Ako jediné formy vitamínu E majú klinicky potvrdené účinky zvyšovať hustotu vlasov, pričom hrúbka vlasov zostáva nezmenená.
Predpokladom terapeutického úspechu je dlhodobé úpdávanie nenasýtených foriem vitamínu E - minimálne 6-12 mesiacov. Výsledkom je predĺženie aktívnej rastovej fázy a jednoducho viac vlasov na hlave.


OMEGA-3 HP TokoMax orange
Najvyšší stupeň čistoty HP výrazne prevyšuje normy na obsah toxických prímesí stanovené v Európskom liekopise. Vysoko čistený olej je vhodný na dlhodobé denné užívanie bez rizika kumulácie ťažkých kovov.
 
Prírodný extrakt z palmového oleja obsahuje všetkých 8 izoforiem vitamínu E: 4 tokoferoly (alfa, beta a gama) a 4 tokotrienoly.
 

Synergia omega-3 a prírodného vitamínu E. Omega-3 mastné kyseliny rybieho oleja spoločne s prírodným vitamínom E úplného spektra pôsobia protizápalovo a antioxidačne. Chránia srdce, cievy, mozog, každú bunku tela. Výsledkom spoločného účinku je maximálna ochrana organizmu a zachovanie zdravia.

 

Produkt je určený pre ľudí hľadajúcich prírodný zdroj poskytujúci maximálnu, dlhodobú komplexnú ochranu organizmu.

ZLOŽENIE: Vysoko purifikovaný rybí olej z celých severských tresiek a sardiniek, prírodná zmes tokoferolov a tokotrienolov, prírodná pomarančová aróma, bez konzervantov.

UŽÍVANIE: Dospelí 1 polievkovú lyžicu (5g) denne s jedlom alebo po jedle.


 
 
 
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.