Rybí olej s koenzýmom Q10

Rybí olej s koenzýmom Q10

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 19,20€ Bez DPH: 16,00€
2 ks a viac - 18,70€
3 ks a viac - 17,90€
Popis

OMEGA-3 HP LipoMax Q10 orange
MNOŽSTEVŃÉ ZĽAVY
2ks - cena za kus 18,70€
3ks - cena za kus 17,90€

RYBÍ OLEJ S KOENZÝMOM Q10

Vysoko čistený rybí olej obohatený v tukoch rozpustným koenzýmom Q10.
 

Najvyšší stupeň čistoty HP výrazne prevyšuje normy na obsah toxických prímesí stanovené v  Európskom liekopise.  Vysoko čistý olej je vhodný na dlhodobé denné užívanie.

Olej je dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách.

Čistota rybieho oleja vysoko prevyšuje štandard Európskeho liekopisu EPh.

Obsah vysoko vstebateľného koenzýmu Q10 v 1 čajovej lyžičke (2,5ml) - 45mg

Koenzým Q10 je veľmi slabo rozpustný vo vode, čo znižuje vstrebateľnosť. Bežne dostupné kapsle s koenzýmom Q10 /ubichinón/ majú vstrebateľnosť okolo 30%. Tuk predstavuje ideálny prirodzený prenášač, sprostredkujúci vstrebávanie, prechod črevnou bariérou. Týmto spôsobom sa zvyšuje vstrebateľnosť pomocou vytvárania tukových častíc emulgovaných žlčovými kyselinami, dosahuje sa prakticky neobmedzená, 100% vstrebateľnosť. 

Q10

  • zdravé cievy
  • zdravé srdce
  • synergia Omega-3 + Q10
  • v tehotenstve
  • zabraňuje trombóze
  • antioxidačná ochrana
  • metabolizmus
Antioxidačná ochrana, zdravé cievy. Q10 významne zvyšuje odolnosť cirkulujúcich LDL častíc cholesterolu pred oxidáciou a premenou na rizikové oxidované formy cholesterolu. Oxidované formy cholesterolu sa podieľajú na upchávaní ciev. Q10 chráni mitochondrie pred oxidatívnym poškodením.
 
Nedostatok Q10 a diastolická disfunkcia srdca.  Energetický deficit srdca z dôvodu nedostatku Q10 vedie k zhrubnutiu steny ľavej komory, zníženej výkonnosti srdca až k oslabeniu diastolickej funkcie, zlyhávaniu srdca. Suplementácia Q10 znižuje energetický deficit, pomáha obnoviť normálnu funkciu srdca. 
 
Synergia Omega-3 a Q10  je obzvlášť prospešná pri žilovej trombóze, cievnej nedostatočnosti a srdcovo cievnych ochoreniach.
 
OMEGA-3 HP LipoMax  = synergia omega-3 a vysoko vstrebateľného koenzýmu Q10.
 
Riešením pre ideálne vstrebávanie je rozpustenie Q10 v oleji. Rozpustením vzniká olejový roztok a izolované molekuly. Vstrebávanie Q10 vo forme roztoku prebieha ako bežný tuk, za účasti emulgácie žlčou, vytvárajú sa lipoproteíny ktoré prestupujú črevnou stenou a následne sú roznášané do krvného obehu

Denná dávka obsahuje: 
Omega-3 mastné kyseliny: EPA: 450mg,  DHA: 300mg,  ALA: 175mg, celkový obsah omega-3: 925mg
Koenzým Q10 – ubichinón:  45 mg

 

Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.