PERUÁNSKA KREMELÍNA 200 g

PERUÁNSKA KREMELÍNA 200 g

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 4,20€ Bez DPH: 3,50€
Popis

Peruánska kremelina 200g so svojimi čistiacimi a detoxikačnými účinkami jedinečným prípravkom medzi zdravými potravinami. Očisťuje tráviaci systém, steny žíl, lymfatický systém, pokožku a každú jednu bunku v našom tele.

V koncentrovanej forme obsahuje jednu z najdôležitejších stopových prvkov (minerálov) pre ľudské zdravie -  oxid kremičitý.

 

Peruánska kremelina 200g – VEGAN,PALEO,RAW (diatomiceous earth)

Čo je  Peruánska kremelina?  (Diatomická zemina, DE – diatomiceous earth , diatom) –  Je to úplne bezpečný prášok bez vône a  bez pridaných látok. V skutočnosti jej štruktúru netvorí zemina, ale skamenené kostry starovekých rozsievok.Peruánska kremelina je najčistejšia (94%) kremelina na svete. 
Oproti iným kremelinám Peruánska kremelina je schopná účinne odstrániť všetky baktérie, vírusy ťažké kovy z organizmu iba vďaka svojej štruktúre. Rozsievky sú veľká trieda rôznobičíkatých rias. Sú to jednobunkové mikroskopické riasy s kremičitanovými schránkami. 
Peruánska kremelina
 je bohatým zdrojom oxidu kremičitého veľmi užitočného pre náš organizmus, (SiO2), ktorý je najdôležitejšou zložkou našich buniek. Hoci sa môze zdat na vonok že je to mäkký prášok, v skutočnosti sú to veľmi tvrdé valčeky plné dierok. Je to veľmi dôľežité lebo milióny kremelinových valčekov precestujúcich cez tráviaci systém zoškrabú steny čriev.

Najúčinnejšie konkrétne fyzicky a mechanicky čistí organizmus, takže nemá žiadnu chemickú toxickosť,  a pri tom obsahuje ešte 15 druhov minerálov ako napríklad: horčík, vápnik, oxid kremičitý, sodík, železo a aj veľa stopových prvkov ako napríklad: titán, bór, mangán, meď, zirkónium.

Konzumácia: rozmiešať vo vode, v ovocnej šťave, alebo inej potravine, nápoji,podľa možností konzumujte ráno nalačno, konkrétne jednu kopcovitú lyžicu 7g.

Nenahromadí sa v organizme, preto je dôležité aby sa konzumovalo priebežne, rovnomerne. Vedecké výskumy dokázali že neabsorbovaný oxid kremičitný nemá žiadne vedľajsie účinky, Nadbytočne skonzumované a nevyužité množstvo sa automaticky vylučí, cez krv,obličky a črevá. FDA tiež vyhlásila, že kremelina nemá žiadne nebezpečné nežiaduce účinky.

Rastúce vlasy – Vlasy sú skoro tak bohaté na oxid kremičitý ako sú zdravé kosti. V starostlivosti o vlasy je dôležité aby nebol vynechaný vyživový doplnok s vysokým obsahom oxidu kremičitého, kvôli podpore regenerácie vlasov. Oxid kremičitý pomáha predísť vypadávaniu vlasov, podporuje zdravší rasť vlasov ich lesklosť a žiarivosť, a dokonca zabezpečuje vlasom extra veľkú silu.

Zuby a ďasná– Oxid kremičitý ochranuje zuby, posilňuje zubnú sklovinu, zabraňuje vzinku zubného kazu. Oxid kremičitý zabraňuje krvácaniu ďasien a paradentóze. Pri vzdialení ďasna od zubu , zub je vystavený hrozbe vzniku zubného kazu na väčšej ploche, čo v konečnom dôsledku môže spôsobiť aj stratu zubu. Oxid kremičitý efektívne bojuje proti zoslabeniu kostí a zubov, a znižuje riziko ich zapálenia.

Vylúči ťažké kovy z organizmu – Vedci už dlho predpokladali že Alzheimerova choroba súvisí s nahromadením hliníka v mozgu. Peruánska kremelina znižuje nahromadenie hliníka v organizme, a vylúči ťažké kovy z organizmu. Keď vedci pridali oxid kremičitý do sieťovej pitnej vody ktorá obsahovala hliník, koncentrácia hliníka sa znížila v mozgu, pečeni, kostiach, v slezine a v obličkách. Oxid kremičitý je teda dôležitým podporovateľom neurologického zdravia.

Pri nedostatku oxidu kremičitého v organizme : vlasy pomalšie rastú, stratia z lesklosti, zvýši sa hladina cholesterolu v krvy, rany a zlomeniny sa pomalšie hoja, častejšie sa vyskytujú kožné ochorenia, bolesti chrbta, bzučanie v uchu, trávenie sa zhorší, poslabne fyzický a psychický výkon.

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu



Poznámka: HTML nie je preložené!

-            +