KOKOSÍK - KOKOSOVÝ OLEJ vhodný aj pre NOVORODENCOV 200 ml

KOKOSÍK - KOKOSOVÝ OLEJ vhodný aj pre NOVORODENCOV 200 ml

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 5,64€ Bez DPH: 4,70€
Popis
KOKOSÍK - KOKOSOVÝ OLEJ vhodný aj pre bábätká  200 ml
Od začiatku vývoja  Kokosíku,  išlo predovšetkým o to, aby sa získalia čistá esencia z dužiny kokosového orecha bez kalov a zvyškových nečistôt.
A to sa podarilo. Kokosík, vrátane obalu, bol testovaný Európskou dermatologickou organizáciou laboratórnym dermatologickým testom kvality a čistoty a získal certifikát 179/1/2016.

Okrem vývoja samotného Kokosíku sa starostlivosť sústedila aj na jeho obal, aby oba bol praktický a nerozbil sa, pretože pri kúpaní a manipulácii s malým bábätkom k takejto nehode môže ľahko dôjsť.
Po dlhom hľadaní sa na
šiel výrobca tvrdeného plastu, ktorý sa zaručil čistotou jeho produktu, takže obal na Kokosík neobsahuje ftaláty, o čom svedčí vyššie spomínaný certifikát Európskej dermatologickej organizácie.

Kokosík je čistý kokosový olej získavaný lisovaním za studena, ktorý nie je vďaka inovatívnej technológii chemicky čistený, denaturovaný, tepelne spracovávaný, umelo parfémovaný ani nijako inak stabilizovaný. Kokosík je
čistá prírodná esencia, ktorá má blahodarný vplyv na pokožku všetkých, vrátane novorodencov, ktorým je primárne venovaná.

Kokosový olej obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a omega mastných kyselín, ktoré majú priaznivý vplyv na stav pokožky, vlasov a nechtov. Výborne sa hodí aj ako balzam na precitlivenú pleť, ktorú dokáže rýchlo a bez vedľajších príznakov upokojiť. Kokosík je možné používať k priamej aplikácii na pleť, ale tiež postačí kávová lyžička do kúpeľa vášho bábätka a budete mať istotu, že jeho vlásky aj pokožka budú hĺbkovo hydratované, vyživené, získajú prirodzenú bariéru proti škodlivým vonkajším vplyvom. A ako bonus môžete brať, že vaše bábätko bude krásne voňať.
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.