FEEL ECO NA OKNÁ A SKLÁ 500 ml

FEEL ECO NA OKNÁ A SKLÁ 500 ml

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 3,48€ Bez DPH: 2,90€
Popis
Prípravok na umývanie a čistenie okien, zrkadiel a ostatných sklenených a keramických povrchov v domácnosti, ako sú dosky stolov, dverové výplne, obkladačky, umývadlá, autosklá. Rovnako je vhodný na umývateľné opaxitové, plastové a nerezové povrchy.

V prípravku obsiahnutá kombinácia octu, alkoholu a biologicky odbúrateľných tenzidov účinne odstraňuje mastné a organické nečistoty. Pri pravidelnom užívaní sa aktivuje pokročilá polymérna technológia, ktorá obmedzuje zahmlievanie skla, zabraňuje vzniku škvŕn po kvapkách vody a uľahčuje opakované čistenie povrchu. Prípravok obsahuje iba ľahko biologicky rozložiteľné zložky s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Použitie: Nastriekajte priamo na čistenú pluchu, čistou utierkou povrch vyčistite, následne vysušte a vyleštite suchou utierkou alebo papierovým obrúskom. Pri aplikácii na plastové, lakované alebo malé povrchy nanášajte prípravok na utierku a nie priamo na čistenú plochu.

Zloženie:  menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Upozornenie:  Výrobok nie je určený k čisteniu LCD displejov, plazmových obrazoviek, ani leštených drevených povrchov. 

Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v chlade a suchu, v originálnom dobre uzavretom obale, oddelene od nápojova potravín.

Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.