ALLIMAX® 90 toboliek - cesnakový doplnok LEN 28,38€

ALLIMAX® 90 toboliek - cesnakový doplnok LEN 28,38€

Kód produktu:
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 28,38€ Bez DPH: 23,65€
Popis

CHRÍPKA

je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie, ktoré postihuje všetky vekové skupiny. Môže vyvolať epidémie až pandémie.

Ľudské ochorenie chrípkou najčastejšie spôsobujú chrípkové vírusy typu A a B a len ojedinele i typ C.

Vírusy chrípky každoročne podliehajú miernym genetickým mutáciam. Chrípka sa ako sezónne ochorenie najčastejšie vyskytuje v zimných alebo skorých jarných mesiacoch.

Zdrojom chrípky je nakazený človek alebo zviera. Prenáša sa kvapôčkovým spôsobom, t.j. hovorením, kašlaním, kýchaním a podobne.

 CHRÍPKA je prudký zápal dýchacích ciest, ktorý sa uplynutím inkubačnej doby, t.j. priemerne po 1-2 dňoch ( v rozmedzí 18 hodín - 7 dní), prejaví rýchlym nástupom horúčky, zimnicou, veľkými bolesťami hlavy, svalov, kĺbov a pocitom ťažkej únavy.
Niektorí nakazení majú nutkanie na vracanie (najmä deti), chorí tiež často trpia spavosťou, možné sú aj poruchy vedomia až halucinácie ( niekedy preto býva vyslovené podozrenie na zápal mozgových blán).

Typický je suchý, dráždivý kašeľ, poprípade tiež bolesť za hrudnou kosťou.

 

KOMPLIKÁCIE CHRÍPKY
K najčastejším komplikáciám patrí zápal pľúc, zápal vedľajších nosových dutín, zápal stredného ucha...

K vzácnym komplikáciám patrí zápal CNS alebo zápal srdca.

Najohrozenejšou skupinou sú seniori a malé deti, a to práve z dôvodu komplikácií.

PREVENCIA:

Vitamín C

Vitamín D

Anýz

Zázvor

Badyán - obsahuje shikimovú kyselinu - protivírusový efekt

Cesnak, Chilli, chren - uvoľňujú hlieny

Slepačí vývar - uvoľňuje upchatý nos

Dostatočný prísun tekutín - voda, šípkový čaj, mätový čaj, zelený čaj

Dostatočný spánok a odpočinok

Otužovanie

 

ALLIMAX® - obsahuje prírodné antibiotikum a antivirotikum Alicín.

 

ALICÍN - pomoc pri prevencii i liečbe vírusových ochorení, teda aj chrípky.

AlliMAX®   SUPER CENA!   

ALLIMAX ®  90 toboliek 

 

Cesnakový doplnok s pravým alicínom

 • ako jediný obsahuje 100% stabilizovaný alicín
 • bez cesnakového zápachu

AlliMAX® -90 toboliek - LEN 28,38 € 
AlliMax - prírodný výživový doplnok stravy vyrobený z cesnaku.

AlliMax® aj keď je z cesnaku obsahuje LEN pravý stabilizovaný alicín.

ALICÍN - SRDCE CESNAKU.

VYZBROJTE SA DO SYCHRAVÝCH DNÍ !

Cesnakový doplnok s pravým alicínom

 • ako jediný obsahuje 100% stabilizovaný alicín
 • bez cesnakového zápachu

ALICÍN JE

- PRIRODZENÁ OBRANA CESNAKU PROTI ŠKODCOM

- BEZ ZÁPACHU A NEMÁ VEDĽAJŠIE ÚČINKY ANI PRI VEĽKOM MNOŽSTVE

- ČISTO PRÍRODNÝ PRODUKT

- PREDÁVA SA V MNOHÝCH KRAJINÁCH AKO JE USA, KANADA, AUSTRÁLIA A SEVERSKÉ ŠTÁTY EURÓPY

- ZABÍJA RÔZNE DRUHY VÍRUSOVÝCH, BAKTERIÁLNYCH A PLESŇOVÝCH INFEKCII VRÁTANE NÁDCHY A CHRÍPKY.

- SCHVÁLENÝ NA PREDAJ NA SLOVENSKU MINISTERSTVOM ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKA

ČO JE TEDA ALICÍN?

 

 • ALICÍN JE ZLÚČENINA, KTORÁ SA V NEDOTKNUTOM CESNAKU NENACHÁDZA.
 • VÝSKUMNÍCI ZISTILI FASCINUJÚCU VEC, KÝM NIE JE STRÚČIK CESNAKU NARUŠENÝ - ALÍN I ALINÁZA SÚ ULOŽENÉ V ODLIŠNÝCH KOMÔRKACH - ÚPLNE ODDELENÉ.
 • KEĎ JE VŠAK ŠTRUKTÚRA STRÚČIKA NARUŠENÁ – KRÁJANÍM ALEBO ROZDRVENÍM - TIETO DVE LÁTKY SA ZLUČUJÚ A VYTVÁRAJÚ ALICÍN.
 • PRÁVE TÁTO ZLÚČENINA MÁ POZORUHODNÉ ANTIBIOTICKÉ VLASTNOSTI A HLAVNE SCHOPNOSŤ POSILŇOVAŤ IMUNITU.
 • NA JEDNEJ STRANE STIMULUJE  IMUNITU, ALE  JE TIEŽ SCHOPNÁ NIČIŤ PATOGÉNY A DETOXIKOVAŤ ORGANIZMUS.
 • NANEŠŤASTIE ALICÍN VYTVORENÝ Z ČERSTVÉHO CESNAKU JE NESTABILNÝ A RÝCHLO SA MENÍ NA PRIBLIŽNE 200 ĎALŠÍCH ZLÚČENÍN OBSAHUJÚCICH SÍRU, ZNÁME TIEŽ AKO TIOSULFINÁTY.
 •  ALICÍN SA TEDA VYPRODUKUJE V PRIEBEHU NIEKOĽKÝCH SEKÚND, ALE ŽIAĽ JEHO ÚČINOK ROVNAKO RÝCHLO ZANIKÁ. TÁTO FORMA ALICÍNU JE NESTABILNÁ. PRETO MNOHÉ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY, KTORÉ OBSAHUJÚ NESTABILIZOVANÝ ALICÍN MAJÚ MALÝ ALEBO VÔBEC ŽIADEN ANTIMIKROBIÁLNY ČINITEĽ.
 • DOBROU SPRÁVOU JE, ŽE VEDCOM V ANGLICKU SA ALICÍN PODARILO STABILIZOVAŤ.
 

 

 Alicín je jediná zložka, ktorej prislúcha popis 'materská' substancia a je zodpovedný celkovo alebo z časti za protiplesňové, antivirózne a antibakteriálne vlastnosti prislúchajúce cesnaku.

 Alicín je tá aktívna látka z cesnaku, ktorá pomáha. Aby sme získali taký istý účinok ako z jednej tobolky AlliMAX®, museli by sme skonzumovať veľmi veľké množstvo rozdrveného čerstvého cesnaku (približne 400 strúčkov).

 

AKO SA  ALLIMAX® VYRÁBA?

 

Chemik Peter Josling, vedec Norman Bennett a ich spolupracovníci nedávno prišli s úplne novým, patentovaným postupom na prípravu cesnakového doplnku obsahujúceho pravý, nepretvorený alicín. Alicín je vo veľkej koncentrácii olejnatá nestabilná substancia, ktorá sa rýchlo rozkladá.

 

Patentovaný proces výroby alicínu však alicín veľmi rýchlo rozrieďuje na koncentráciu, pri ktorej sa stáva stabilným a môže sa ľahko dehydrovať, aby sa vytvorilo zloženie AlliMAX®.

AlliMAX® je vyrobený rovnakým spôsobom ako alicín získaný z čerstvého cesnaku. V jedinečnom procese s kontrolou teploty a tlaku sa používa voda na opakované odplavovanie alicínu z reakčnej nádoby hneď po vytvorení alicínu. Takto vytvorený vodou riedený výťažok alicínu sa ďalej riedi a suší na maltodextrínovú matricu a tá sa použije na výrobu stabilného alicínového prášku. Kontrolované podmienky zachovávajú účinok a bioaktivitu alicínu. Vďaka tomuto sofistikovanému zdokonalenému postupu sa podarilo získať aktívnu zložku cesnaku – alicín – a dopraviť ju tam, kde to telo potrebuje.

 

Žiadny iný cesnakový doplnok NEOBSAHUJE stabilizovaný alicín. Ostatné cesnakové doplnky sa spoliehajú len na schopnosti tela vytvárať alicín v momente, keď prehltnete tabletu alebo kapsulu. Cesnakové olejové doplnky sú vyrobené destilovaním čerstvého cesnaku, vyrobený olej sa potom riedi a vkladá do kapsúl. Tak sa zničí väčšina, ak nie všetky, vlastnosti alicínu. Niektoré práškové cesnakové doplnky môžu vytvárať alicín, ale závisí to od prevládajúcich žalúdočných podmienok a uskutočnenie premeny na alicín môže trvať aj niekoľko hodín.

AlliMAX® nepotrebuje "čakať", aby sa premena na alicín vykonala, keďže už sám OBSAHUJE alicín. Keď AlliMAX® vchádza do žalúdka, rozpúšťa sa kvôli lepšiemu vstrebaniu do krvného obehu a rozpadá sa, aby vytvoril alicínové deriváty. Alicín nachádzajúci sa v doplnku AlliMAX® obľubuje kyslé prostredie žalúdka, na rozdiel od iných doplnkov, ktoré sa v kyslých podmienkach nemusia aktivovať.

 

 

ALLIMAX® pomáha pri prevencii a liečbe:

 • BAKTERIÁLNYCH infekcií
 • PLESŇOVÝCH infekcií
 • VÍRUSOVÝCH infekcií

 

Len jedna tobolka ALLIMAX-u denne zapitá vodiu počas vášho hlavného jedla - poskytne dostatok alicínu pre vaše zdravie a celkovú pohodu.

 

NÁDCHA, CHRÍPKA a väčšina infekcií:

Ak cítite, že na vás 'ide' nádcha alebo chrípka - môžete užiť 10 aj viac toboliek v jednej dávke alebo opakovane na zmiernenie príznakov. Keď pocítite účinok - vráťte sa na základnú dávku 1 tobolka denne.

 

BEZPEČNOSŤ a TOXIKOLÓGIA:

Testy odsúhlasené anglickou vládou ukázali, že až 777 toboliek denne v jednej dávke sa môže užiť bez akýchkoľvek negatívnych účinkov!

Allimax môže byť prospešný pre a pomáha bojovať s:

 • artritídou
 • astmou
 • vysokým krvným tlakom
 • kvasinkovou infekciou
 • aftami
 • zvýšenou hladinou cholesterolu
 • cukrovkou
 • zápalom ďasien
 • infekciou očí
 • infekciou uší
 • infekciou močového mechúra
 • mykózou nechtov
 • lupinami
 • lymskou boreliózou
 • parazitmi
 • pásovým oparom
 • preeklampsiou
 • psoriázou
 • alergiou
 • sinusitídou
 • tuberkulózou
 • bradavicami
 • HELIKOBACTEROM PYLORI
 • a s rôznymi inými bakteriálnymi, plesňovými alebo vírusovými infekciami

 

KEĎ SE STAV NORMALIZUJE, POKRAČUJTE V UŽÍVANÍ ALLIMAX-U JEDNU KAPSULU ZA DEŇ

A čo surový cesnak?

Cesnak má právom všetko liečiacu  povesťUznávali ho Egypťania, Babylončania, staroveký Gréci, Číňania, Vikingovia, Indovia i Rimania. 
Zlúčeniny síry  nie sú jediným pozitívom cesnaku. Obsahuje aj vitamíny B1, B2 a C a množstvo ďalších dôležitých látok, napríklad jód, draslík, sodík, vápnik, železo i kyselinu kremičitú, sacharidy a malé množstvo bielkovín.

Avšak, čo sa týka alicínu - len samotná  konzumácia cesnaku nie je riešením. Jednak je vedecky zistené, že množstvo alicínu uvoľneného z rôznych odrôd cesnaku sa veľmi líši ( môže to byť až 10- násobne), a potom, museli by sme skutočne pochrúmať obrovské množstvo cesnaku, aby sme mali z alicínu úžitok pri vážnych diagnózach. To by sme však dlho nevydržali, a bolo by to nebezpečné pre našu žalúdočnú sliznicu, nehovoriac o spoločenských dôsledkoch.

 

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. 

BEZPEČNOSŤ A TOXIKOLÓGIA

Testy odsúhlasené britskou vládou dokazujú, že denne môže byť v jednej dávke užitých až 777 toboliek bez akýchkoľvek negatívnych účinkov! Na Slovensku je však stanovená maximálna dávka na 10 toboliek denne.

ANTIBAKTERIÁLNE ÚČINKY ALICÍNUAntibakteriálne vlastnosti drveného cesnaku sú známe už dlho. Na rôznych cesnakových preparátoch bolo dokázané široké spektrum antibakteriálnych účinkov proti gramnegatívnym a grampozitívnym baktériám, vrátane druhov ako napríklad Escherichia, Salmonella, Staphylococcus, Streptococcus, Klebsiella, Proteus, Bacillus a Clostridium. Len veľmi málo z nich však preukázalo prínos v štúdiách, kým sa na trhu neobjavil AlliMAX® a neboli publikované dôkazy poukazujúce na jeho výrazné antibakteriálne účinky.

Dokonca aj kyselinovzdorné baktérie ako Mycobacterium tuberculosis sú citlivé na alicín, rovnako tiež Helicobacter pylori, tvorca žalúdočných vredov. 

AlliMAX® môže tiež zabrániť vytváraniu stafylokokových enterotoxínov. Vedci Cavallito a Bailey boli prví, ktorí dokázali, že antibakteriálne účinky cesnaku prináležia alicínu. Citlivosť rôznych bakteriálnych a klinických izolátov k čistým preparátom alicínu je veľmi významná. Vo väčšine prípadov bolo 50 % smrtiacich dávok koncentrátov len nepatrne vyššie, ako pri tých, ktoré sú požadované pri niektorých novších farmaceutických antibiotikách. Je zaujímavé, že rôzne bakteriálne kmene rezistentné voči antibiotikám, ako napríklad Staphylococcus aureus rezistentný voči meticilínu, ale tiež iné a voči rôznym liečivám rezistentné enterotoxikogenické kmene Escherichia coli, Enterococcus a Shigella dysenteriae, sú citlivé voči alicínu.

 

ČAKÁ VÁS DOVOLENKA?

Nezabudnite si pribaliť Allimax!

Nedovoľte, aby Vám dovolenku pokazila nádcha, viróza, pleseň, kandida, akné alebo hnačka, či iná nákaza. 
ALLIMAX -  zvládne RÔZNE DRUHY VÍRUSOVÝCH, BAKTERIÁLNYCH A PLESŇOVÝCH INFEKCII VRÁTANE NÁDCHY A CHRÍPKY.

ČREVNÉ NÁSTRAHY

Pôvodcom akútnej hnačky, ktorá trvá niekoľko dní, sú až v 90 percentách mikroorganizmy. Najmä baktérie, vírusy, zriedkavejšie parazity a huby.
Až 90 percent hnačiek si nevyžaduje lekársku pomoc. Rizikovými skupinami sú najmä deti do 3 rokov, starší ľudia a ľudia so závažnými pridruženými chorobami srdca, ciev, pľúc, obličiek alebo pečene. Kľúčová je najmä hladovka a dostatočné nahrádzanie stratených tekutín a minerálov. Na začiatku choroby je to však niekedy ťažké a určitý stupeň dehydratácie vznikne vždy. Dôležité je potom tekutiny a minerály dostať do tela dodatočne počas nasledujúcich hodín a dní.

Dobré rady:

* Pri nákupe potravín uprednostňujte tepelne spracované potraviny, napr. pasterizované mlieko pred surovým.

* Potraviny v surovom stave konzumujte len dokonalo umyté.

* Potravu varte aspoň 20 minúť pri teplote 70 °C.

* Jedlo by sa malo konzumovať hneď po jeho príprave. Ak by ste uvarené pokrmy ponechali pri izbovej teplote, mikroorganizmy, ktoré počas procesu varenia prežijú, môžu sa množiť. Čím dlhší je interval medzi tepelným spracovaním a konzumáciou, tým je riziko väčšie.

* Neuskladňujte vedľa seba potraviny surové a uvarené.

* Potraviny chráňte pred hmyzom a hlodavcami.

* Pred jedením a po návšteve WC si dôkladne umyť ruky mydlom.

NEZABUDNITE SI ZBALIŤ NA CESTU ALLIMAX - obsahuje 100% stabilizovaný alicín.

Alicín je skutočným prírodným antibiotikom bez vedľajších účinkov. 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy, nejedná sa o liek.
Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Ukladajte mimo dosahu detí.
Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

 

 

 

Recenzia (9)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.